Diagnostyka Tarnów
tel. 14 688 88 60, 14 688 88 70 Sprawdź wyniki
Karta badań laboratoryjnych

Jakie korzyści daje mi Karta Stałego Klienta?

  1. Możliwość sprawdzania swoich wyników na stronie internetowej

Logowanie do systemu polega na wpisaniu numeru swojej karty oraz unikalnego numeru PIN. System korzysta ze standardów zabezpieczeń stosowanych przez banki (m. in. transmisja szyfrowana, autoryzacja).

UWAGA! W celu jednoznacznej identyfikacji Pacjenta, przy rejestracji prosimy o podawanie numeru PESEL!

Wszyscy posiadacze Karty Stałego Klienta uzyskują dostęp do Wyników On-Line. Serwis pozwala na dostęp do wyników natychmiast po ich zatwierdzeniu przez uprawnionego diagnostę.

Uwaga! Ze względów technicznych wyniki niektórych badań (np. mikrobiologicznych, autoimmunologicznych) mogą nie być obecnie dostępne w usłudze wyników on-line.

Centralny Serwer Wyników

To pierwszy w Polsce elektroniczny rekord pacjenta, opracowany i wdrożony przez sieć DIAGNOSTYKA.   Dzięki niemu możliwe jest sprawdzenie w jednym miejscu wyników
wykonywanych w różnych laboratoriach sieci DIAGNOSTYKA na terenie całego kraju.  Zapewnia również dostęp on-line do pełnej historii zlecanych badań laboratoryjnych oraz daje możliwość porównania zmian wyników poszczególnych badań na wykresach.

Usługa dostępna jest dla osób, które w każdym laboratorium, z którego korzystały posiadają zweryfikowane dane wraz z numerem pesel i posługują się jedną kartą stałego klienta. Jeżeli twojego konta nie ma na CSW możesz, tak jak dotychczas, korzystać z wyników zapisywanych lokalnie:

 

Możesz też sprawdzić wyniki konkretnego zlecenia posługując się jego numerem i swoją datą urodzenia.

Dlaczego mojego konta nie ma na CSW?

Istnieje kilka powodów dlaczego Twoje konto nie zostało przeniesione na CSW.  Na przykład:

  1. Zakładając Kartę Stałego Klienta nie podałeś numeru Pesel
  2. Masz kilka aktywnych Kart Stałego Klienta
  3. W danych, które podałeś w różnych punktach jest błąd lub sprzeczność

Chcę korzystać z CSW! Co robić?

  1. Udaj się do dowolnego punktu pobrań i załóż nową kartę
  2. Jeżeli masz kartę, ale podałeś niepełne dane udaj się do punktu pobrań, w którym ją zakładałeś z dokumentem tożsamości i je uzupełnij.
  3. Jeżeli korzystałeś z kilku kart stałego klienta i chcesz żeby twoje konta zostały połączone w jedno nowe na CSW, wkrótce udostępnimy formularz pozwalający na weryfikację danych, który będzie można złożyć w  wybranych punktach pobrań.

Dlaczego podawane przeze mnie hasło nie działa? 

Przy pierwszym logowaniu na CSW użyj hasła i nr PIN, które otrzymałeś na podkładce pod kartę.

Jeżeli nie uda Ci się zalogować oznacza to, że twojego konta nie ma na CSW. Możesz, tak jak dotychczas, korzystać z wyników zapisywanych lokalnie:

Możesz też sprawdzić wyniki konkretnego zlecenia posługując się jego numerem i swoją datą urodzenia.

Wyniki na podstawie numeru zlecenia

Możesz sprawdzić wyniki swoich badań również bez karty stałego klienta.  W tym celu użyj numeru dokumentu, który otrzymałeś zlecając badania w punkcie pobrań oraz swojej daty urodzenia.

Jeżeli w twoim punkcie nie są wydawane potwierdzenia zlecenia, otrzymałeś paragon, lub karteczkę na którym przyklejony jest kod kreskowy. Potrzebny do zalogowania się numer znajdziesz bezpośrednio pod kodem.

 

Wyniki badań on-line
DIAGNOSTYKA Tarnów
ul. Mostowa 4A
33-100 Tarnów
Dołącz do nas na facebooku

DIAGNOSTYKA Tarnów - Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. ul. Lwowska 197 (Centrum Diagnostyki Klinicznej) 33-100 Tarnów tel.: 14 689 11 35 Polityka prywatności Regulamin