Diagnostyka Tarnów
tel. 14 688 88 60, 14 688 88 70 Sprawdź wyniki
Położna / Pielęgniarka 21-08-2020
 DIAGNOSTYKA TARNÓW Medyczne Centrum Laboratoryjne  Sp. z o.o. 
poszukuje do swojego zespołu wykwalifikowaną położną
miejsce pracy: JASŁO

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe,
- aktualne prawo do wykonywania zawodu,
- doświadczenie w pobieraniu materiału do badań analitycznych

 

 Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

  

Forma i wymiar zatrudnienia do uzgodnienia

dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres

praca@diagnostyka.tarnow.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Prosimy o umieszczeniu w Pani/Pana aplikacji poniższej informacji:

           Wyrażam zgodę  na przetwarzanie przez Diagnostyka - Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (z siedzibą przy ul. Mostowej nr 4a, 33-100 Tarnów) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody, kontaktując się pod adresem : biuro@diagnostyka.tarnow.pl. Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), były przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i zostałem poinformowany o tym, że ich oddanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie pozostałych danych osobowych (np. wizerunku), a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Moje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym mogą być także przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia, lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez Diagnostyka - Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o. o. rekrutacji. W tym celu moje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o prawnie uzasadniony interes Diagnostyka - Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o. o., polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Mam prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przeniesienia podanych danych (na których przeniesienie wyraziłam/em zgodę) do innego administratora danych. Mam także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Moje dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od dnia zgłoszenia rekrutacyjnego, a  gdy wyraziłem również zgodę na udział w przyszłych rekrutacja przez okres 12 miesięcy od dnia zgłoszenia rekrutacyjnego.

Jeżeli chciałaby Pani/Pan brać udział również w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Diagnostyka - Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o. o. prosimy o umieszczenie w aplikacji poniższej informacji

 

·         Zgadzam się na przetwarzanie przez Diagnostyka - Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (z siedzibą przy ul. Mostowej nr 4a, 33-100 Tarnów) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Diagnostyka - Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o. o.


Wyniki badań on-line
DIAGNOSTYKA Tarnów
ul. Mostowa 4A
33-100 Tarnów
Dołącz do nas na facebooku

DIAGNOSTYKA Tarnów - Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. ul. Lwowska 197 (Centrum Diagnostyki Klinicznej) 33-100 Tarnów tel.: 14 689 11 35 Polityka prywatności Regulamin